Kontakt

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz do nas na

Lub skontaktuj się z nami telefonicznie 

Otwarte od 12:00 do ostatniego gościa
Bohaterow Monte Cassino 17
81-707 Sopot

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Vindi Sp. z o.o. 80-386 Gdańsk Ul. Lęborska 3b. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
- żądania dostępu do danych osobowych,
- ich sprostowania,
- usunięcia,
- ograniczenia przetwarzania,
- prawo wniesienia sprzeciwu,
- prawo do przenoszenia danych,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vindi Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Dziękujemy za wiadomość!
Oops! Something went wrong while submitting the form